GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED

  • Chiny GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED profil firmy
  • Chiny GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED profil firmy
  • Chiny GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED profil firmy
  • Chiny GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED profil firmy
  • Chiny GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Agent, Eksporter, Firma Handlowa
marki: Belparts
Ilość pracowników: 80~100
Coroczne wyprzedaże: 6000000-7000000
Rok założenia: 2013
pc Export: 90% - 100%

Wprowadzenie

GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITEDzałożona we wrześniu 2013 roku, zlokalizowana na rynku maszyn inżynieryjnych w Guangzhou w Chinach.Obecnie posiadamy jeden sklep, jeden magazyn i jedno biuro oraz profesjonalny zespół ds. zakupów, sprzedaży, pakowania, wysyłki i obsługi posprzedażowej.

 

Naszgłówne produkty to Hydrauliczne części zamienne do koparek, pompa hydrauliczna, silnik obrotu, silnik jezdny, napęd końcowy, zespół silnika obrotu, skrzynia biegów, skrzynia biegów i inne elementy hydrauliczne o jakości oryginalnej i wtórnej.Do tej pory nasze produkty cieszą się wysoką renomą na całym świecie i zostały wyeksportowane do ponad 150 krajów i regionów, rozprzestrzeniając się na całym Bliskim Wschodzie, Azji Południowo-Wschodniej, Afryce, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Oceanii z własną marką " Belparts” cieszą się dużym uznaniem klientów zagranicznych.

 

Chiny GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED profil firmy 0

Historia

W 2013, Belparts został założony w mieście Guangzhou.

 

W 2016 r.Firma Belparts wzięła udział w wystawie 2016 Germany Bauma i Shanghai Bauma 2016.

 

W 2017 r., powstał nasz dział sprzedaży, magazyn, dział zakupów, a my wykonujemy swoje obowiązki i stajemy się coraz bardziej profesjonalni.

 

W 2017 r., firma Belparts wzięła udział w Pekińskiej Wystawie Maszyn Budowlanych 2017.

 

W 2018 r., pompa hydrauliczna koparki, części hydrauliczne, zespół napędu końcowego, zespół silnika obrotu, skrzynia biegów, skrzynia biegów i części skrzyni biegów itp. Stają się naszymi głównymi produktami.

 

W 2018 r.Firma Belparts wzięła udział w 2018 Shanghai Bauma Exhibition oraz 2018 Brazil M&T EXPO.

 

W 2019 roku, Belparts wzięło udział w Niemczech Bauma 2019 MONACHIUM.

 

Dowydobywać i rozwijać zdolności i talenty, mamy regularne i nieregularne szkolenia dotyczące produktów, wysyłki, handlu zagranicznego, obcych kultur itp. Czasami również siedzimy razem, aby omówić pewne problemy i podzielić się doświadczeniami.Ponadto będziemy brać udział w wystawach i odwiedzać klientów w różnych krajach w celu komunikacji.

 

Chiny GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED profil firmy 0

Usługa

Chiny GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED profil firmy 0Belparts jest profesjonalną firmą handlu zagranicznego.Od momentu powstania w 2013 roku, do tej pory eksportowało ponad 150 krajów i regionów.Nasza firma posiada profesjonalny zespół techniczny, kompletny system numeracji części i potężną bibliotekę systemów obrazu, aby zapewnić klientom dokładne i wysokiej jakości produkty.Aby pomóc klientom w rozwiązywaniu problemów, nasza firma służy każdemu klientowi w celu „stworzenia sytuacji, w której wszyscy wygrywają”.I mamy kompleksową obsługę posprzedażnąaby uwolnić naszych klientów od zmartwień.

 

w  przyszłości, aby praktykować kulturę naszej firmy „ZROBIĆ LEPIEJ NA JUTRO”, będziemy dążyć do zdobywania bardziej profesjonalnej wiedzy na temat części maszyn i zwiększania naszego doświadczenia w zakresie zakupów i sprzedaży, aby zapewnić klientom lepsze produkty i usługi!Co więcej, wspólnie poświęcimy się rozwijaniu szerszej przestrzeni biznesowej w oparciu o długoterminowe, przyjazne, obopólnie korzystne i korzystne dla wszystkich relacje biznesowe.


 

Chiny GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED profil firmy 1

Nasz zespół

Belpartsposiada wysokiej jakości podstawowy zespół zarządzający oraz doświadczony zespół techniczny.Od momentu powstania nasza firma traktuje rozwój międzynarodowych talentów jako standard i ma doskonałe zalety platformy, aby zjednoczyć grupę elit biznesowych.Ich wysiłki sprawiły, że firma szybko się rozwija, a ciągłe doskonalenie międzynarodowych profesjonalnych części mechanicznych pozwala klientom zaufać i wybrać nasz doskonały zespół.

Chiny GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED profil firmy 0

 

Zostaw wiadomość